Het kan u bijna niet zijn ontgaan: op maandag 23 maart 2020 wordt een nieuw SEMH seminar gehouden.
Voor wie is het seminar bedoeld?
Omdat hier verschillende vragen over zijn gesteld leggen we uit voor wie het seminar precies is bedoeld. Thema van het seminar is “Procesbeschrijving Hulpmiddelenzorg in de praktijk: hoe kan onze dienstverlening nog beter? Tijdens het seminar komen verschillende praktijksituaties aan bod, gebaseerd op de soorten hulpmiddelen binnen de ‘SEMH familie’. Het is de bedoeling dat we daarbij de krachten bundelen en ervaringen uitwisselen. Deelname is daarom interessant voor ondernemers en medewerkers die werkzaam in het primaire proces en dus bij de cliënt de aanmetingen doen. Ook voor wie niet zelf aanmeet, maar wel betrokken is bij het kwaliteitsmanagementsysteem van het bedrijf, is dit seminar interessant.
Praktijksituaties : stof tot nadenken (en méér!)
Om de praktijksituaties die we tijdens het seminar met elkaar gaan bespreken zo beeldend mogelijk ten tonele te brengen, heeft de SEMH een professionele coach-acteur en acteurs in de arm genomen. In de komende periode bereiden zij zich voor op de casussen!
De praktijksituaties geven stof tot nadenken maar zullen ook bijdragen aan het resultaat voor de eindgebruiker en aan de interne kwaliteit van de hulpmiddelen zorgverlener.
Beursvloer
Inmiddels zijn er al 4 beurstafels geboekt door bedrijven die zich op de beursvloer aan de deelnemers zullen presenteren. U kunt hier bijv. kennismaken met de nieuwste ontwikkelingen op het gebied van compressietherapie en braces, en met innovatieve software voor EPD voor zorgprocessen.
Forum
De SEMH stelt een forum samen met vertegenwoordiging van verschillende interessante partijen. In het forum zal in ieder geval iemand van VWS plaatsnemen.
Foto impressie
In het kader van de AVG willen wij u erop attent maken dat er op de seminar dag foto’s/video’s gemaakt worden. Deze kunnen wij gebruiken – op onze website – voor een impressie over het seminar. Wanneer u er bezwaar tegen heeft te worden gefotografeerd, dan kunt u dat op de dag zelf bij de fotograaf kenbaar maken.
Aanmelden
Er zijn al veel aanmeldingen binnengekomen waarmee de grote zaal van congrescentrum De Werelt al voor een kwart is gevuld. Heeft u zich nog niet aangemeld? Klik dan hier om u voor het seminar in te schrijven.